הזמנת מצבת קבורה אונליין היא אפשרות חדשה שמתפשטת בתחום הקבורה וההנצחה. במקום להזמין מצבת קבורה בדרך מסורתית, ניתן לבצע את התהליך הזה באמצעות אתרים ויישומים מקוונים. אך כמו כל דבר, ישנם יתרונות וחסרונות להזמנת מצבת קבורה אונליין.

היתרונות המרכזיים של הזמנת מצבת קבורה אונליין הם:
  1. נוחות: הזמנת מצבת קבורה אונליין מאפשרת לך לבצע את התהליך מכל מקום ובכל זמן. אין צורך להתקשר למספר ספקים או להגיע למקום פיזי כדי להזמין את המצבה. זה מאפשר לך לחסוך זמן ומאמץ.
  2. מגוון אפשרויות: באמצעות הזמנת מצבת קבורה אונליין, ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של דגמים, חומרים ועיצובים. תוכל לבחור את המצבה שמתאימה ביותר לטעמך ולצרכיך האישיים.
עם זאת, ישנם גם חסרונות להזמנת מצבת קבורה אונליין שכדאי לקחת בחשבון:
  1. אי פיקוח פיזי: בעוד הזמנת מצבת קבורה בדרך מסורתית מאפשרת לך להתייעץ עם בונה מצבות מקצוען ולוודא שהתהליך מתבצע כראוי, הזמנת מצבת קבורה אונליין מתבצעת מרחוק ואין לך שליטה ישירה על התהליך. זה עשוי להיות קשה במקרים של טעויות או בעיות טכניות.
  2. עלות: בדרך כלל, הזמנת מצבת קבורה אונליין אמורה להוזיל עלויות. זה בגלל שהתהליך מתבצע באופן מקוון ואין צורך בתשלום עבור שירותים נוספים כמו שיחות טלפון או פגישות פיזיות. אלא שכאן טמון מוקש, רוב האתרים והיישומים שדרכם מזמינים מצבות אונליין הם רק המתווך, שכן בוני המצבות אינם אלו שמתפעלים אותם אלא חברות דיגיטל, ולמחיר אותו גובה בונה המצבות בפועל מוסיפים כ 10%-20%, כך שבדרך כלל מחיר המצבה בשורה התחתונה גבוה יותר מאשר בהזמנת מצבה בדרך המסורתית. 
  3. אבטחת מידע: בעת הזמנת מצבת קבורה אונליין, עליך למסור מידע רגיש כמו שמות, תמונות ופרטים אישיים. עליך לוודא שהאתר או היישום שבו אתה מבצע את ההזמנה מאובטחים ושהמידע שלך לא ייחשף לצדדים שלישיים. גם תשלום המקוון טומן בחובו סיכון לא מבוטל.
  4. חוסר רגישות: הזמנת מצבת קבורה אונליין עשויה להפחית בפן הרגשי של התהליך. בעוד הזמנה בדרך מסורתית עשויה להיות חוויה משפחתית ואישית יותר, הזמנה אונליין עשויה להוריד מעט מהחשיבות המסורתית והאישית של התהליך.
סיכום והמלצות:
הזמנת מצבות קבורה אונליין מאתרים ויישומים מקוונים שבהם מבצעים הליך ההזמנה כולו מצד אחד חוסכת זמן יקר וטרטור, אלא שחסרונות המשמעותיים הטמונים בשיטה זו הופכים את האפשרות ללא כדאית ולא מומלצת בלשון המעטה, מאחר ואין פיקוח פיזי על התהליך, המצבה לעולם לא תראה כמו בתמונות ההדמיה, למחיר שגובה בונה המצבה מתווספת עמלת תיווך, לעיתים באלפי ש"ח, העברת פרטים באופן מקוון חושפת מידע רגיש והעברת אמצעי תשלום ברשת עלולה לחשוף אותך לסיכון.

המלצה:
לרוב בוני המצבות אתרים שבהם ניתן לראות דוגמאות מצבה ולקרוא בהם חומר רב ומדריכים שמלמדים אתכם על סוגי מצבות, חומרים מהם בנויות מצבות, תמחור מצבות, כללים הלכתיים ותקנות בתי העלמין. כדאי לעבור על החומר באתר המצבות, ללמוד, לבחור דוגמאות, אבל בשום פנים ואופן אין לוותר על קשר ישיר עם בונה המצבה לאורך כל התהליך מכל הבחינות. ההמלצה שלנו פנו לבונה מצבות שבאתר שלו אפשרות לבחור דוגמאות, לראות מחירים, לקרוא מדריכים וזהו, ולא באתר בו נדמה לכם שאתם יכולים לבנות מצבה בהדמיה, אתם לא יכולים, אין לכם ידע וכישורים שרכש בונה מצבות בעמל של עשרות שנים, ואין סיבה שתשלמו גם בעבור תיווך. אנו ממליצים לעבור לעמוד זה באינדקס, ללמוד כיצד עושים את זה נכון.  

אולי יעניינו אותך גם:

דוגמאות של מצבות מכל הסוגים
קבלני מצבות הוגנים ומומלצים
מחירון מצבות מומלץ
מידע שימושי על מצבות
חידוש כיתוב למצבות חינם
מדריך הלכות אבלים
מצבות וצוואות

אינדקס מצבות הישראליאינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il

לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.

בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר

מצבות, מצבה

לדף הבית