כיתוב על גבי מצבה הוא פרט חובה ומשמש לזכרו ולציון פרטים אינפורמטיביים ואישיים על הנפטר במקום מנוחתו. אחד מהאספקטים החשובים ביותר של המצבה הוא הכיתוב על האבן. במהלך השנים, האותיות על המצבה עשויות לדהות ולהימחק. בוני מצבות מבצעים חידוש כיתוב על גבי מצבות בתשלום אך ישנה דרך לבצע זאת לבד ללא תשלום (מלבד עלות הטוש 10-20 ש"ח).

בבלוג מצבה הנהדר של מצבות מצדה תוכלו לקרוא על כיצד אתם יכולים לחדש בעצמכם אותיות שנמחקו ו/או דהו על גבי מצבה.

חידוש אותיות מצבה בתשלום ו/או בחינם משיב המראה המקורי של הכיתוב על גבי המצבה. 

חידוש אותיות מצבה חינם בשיטת עשה זאת בעצמך הוא פתרון מעולה לאלה שרוצים לשמור על זכרם של יקיריהם על גבי המצבה במצב הטוב ביותר ויחד עם זאת לחסוך בעלות הכרוכה כשבונה מצבות הוא המבצע.


לייעוץ חינמי לחידוש אותיות מצבה שנמחקו בשיטת עשה זאת בעצמך 053-3936390


אולי אתם מחפשים גם מידע על:

בתי נר למצבות

בוני מצבות מומלצים

בוני מצבות קיר מומלצים

על סוגי מצבות

חומרים למצבות יתרונות וחסרונות כל חומר

מחירי חידוש כיתוב על גבי מצבות


אינדקס מצבות הישראלי


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il


לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.


בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר


מצבות, מצבה

לדף הבית