כמו שהטכנולוגיה מתקדמת, גם תחום הרכישות האונליין מתרחב ומתפשט לתחומים נוספים. 

אחד מהתחומים שנראה בו שיפור משמעותי בשנים האחרונות הוא תהליך רכישת מצבה אונליין.

בעבר, רכישת מצבה בדרך כלל הייתה תהליך ארוך ומסורבל, שכלל יצירת קשר עם חברת מצבות, פגישה אישית עם בונה המצבות ביחד עם המשפחה. אך עם התפתחות האינטרנט והטכנולוגיה, נוצרו פלטפורמות דיגיטליות שמאפשרות למשפחות לרכוש מצבה בצורה פשוטה ונוחה, בכל שלב של התהליך.

התהליך המקוון מתחיל בבחירת פלטפורמה או אתר שמתמחה במכירת מצבות. באמצעות האתר www.masada-matzevot.co.il המשפחה יכולה לראות את המגוון של מצבות, קטלוג מצבות, ולבחור את הסגנון והעיצוב המועדף עליהם. 

חלק גדול מהאתרים מציעים גם אפשרות להתאים אישית את המצבה, כך שהיא תהיה מותאמת במיוחד לזכר הנפטר.

לאחר בחירת סגנון המועדף על המשפחה, בונה המצבות פונה לחברה המנהלת את בית העלמין, מעביר את תשלום אגרת המצבה (תשלום זה משמש ליסוד המצבה שחברת קבורה המנהלת את בית העלמין מבצעת) ומקבל את מידות מצבה המקסימליות ומפרט הטכני הקשור לבטיחות, ישנם הבדלים בין כל בית עלמין. כמו כן מקבל את רשימת ההגבלות בבית עלמין הספציפי בו תותקן המצבה, ישנם בתי עלמין הדורשים אחידות בפונטים וחומרים מהם בנויות המצבות בו, ישנם בתי עלמין האוסרים חריטת דיוקן ועוד הבדלים בין בית עלמין אחד למשנהו.

עם מידע זה חוזר בונה המצבות למשפחה ומתחיל תהליך תכנון עיצוב המצבה וכיתוב שיופיע עליה על פי הגבלות ותקנות בית העלמין.

בשלב זה המצבה עוברת לתהליך הייצור והמשפחה שוקדת על חיבור הטקסט. בוני המצבות בדרך כלל מסייעים למשפחה ליצור טקסט מרגש ו/או מפנה אותם למקורות מקוונים מהם יוכלו לשאוב השראה.


מצבה אונליין אתר מומלץ להזמנת מצבה אונליין

לאחר מכן, כשהטקסט עובר לבונה המצבה, היא עוברת תהליכי גימור, ולבסוף כשהיא מוכנה להתקנה ומאושרת ע"י המשפחה, בונה המצבה שהכין מבעוד מועד את תשתית עליה מניחים את המצבה מתקין אותה על קבר הנפטר, דואג למירוקה, עוטף אותה עד ליום גילוי מצבה ומנקה את סביבת המצבה מפסולת הבניה.

ובכן, רכישת מצבה אונליין היא אפשרות נוספת ונוחה למשפחות שרוצות לחסוך זמן ומאמץ בתהליך הרכישה. בנוסף, המחירים ברוב המקרים יהיו זולים יותר מאשר בשיטה המסורתית בה משקיע בונה המצבה זמן ומאמצים בפגישה הפרונטלית ולכן רכישה מקוונת יכולה לחסוך גם במחיר. 

לסיכום, כיום, עם קידמה הטכנולוגיה והאינטרנט, רכישת מצבה אונליין הפכה לאפשרות נוספת ונוחה למשפחות. כיום, ניתן לבחור ולעצב מצבה בקלות. התהליך המקוון מאפשר למשפחות לחסוך זמן, מאמץ וכסף, ולקבל מצבה איכותית ומותאמת אישית לנפטר.


אינדקס מצבות הישראלי


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il


לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.


בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר


מצבות, מצבה

לדף הבית