המסלול הנכון לזקוקים למצבות קיר

מצבות קיר המסלול image

כיצד מומלץ לזקוקים למצבות קיר לבצע את תהליך הקמת מצבה קיר

מצבות קיר הנקראות גם מצבות סנהדרין ו/או מצבות בקומות הן לוח מחומרים עמידים המשמשים לבניית מצבות קיר בגודל 60 ס"מ רוחב ו 70 ס"מ גובה האוטם את גומחת הקבר של הנקברים בשיטת קבורת סנהדרין. כאן מוסברת לכם הדרך הנכונה לבצע תהליך הקמת מצבה נכון.

השלבים המקדימים:

תהליך תכנון, בנייה וההתקנה של מצבת קיר מורכב ממספר שלבים כאמור. הנה כמה מהשלבים העיקריים:

השלבים המקדימים במצבות קיר זהים לשלבים אותם עוברים מזמיני מצבות לנפטר יחיד, מצבות כפולות, מצבות מכפלה ומצבות בקבורה רמה. תחילה יש להנפיק תעודת פטירה (חינם), אותה מעבירים לחברת הקבורה שמנפיקה רישיון קבורה בתשלום 200 ש"ח - 350 ש"ח. 

השלבים המתקדמים:

  1. שלב תכנון ועיצוב: לאחר הקבורה, בשבעה ו/או מיד אחריה, מתחיל השלב הראשון בתהליך והוא תכנון המצבה. זה כולל בחירת הצורה (עיצוב) ובחירת החומרים מהם בונים מצבות קיר, ואת תכנון הכיתוב והסמלים שיופיעו על המצבה.
  2. חקיקה: לאחר תכנון המצבה, מתחיל שלב תכנון הכיתוב על גבי המצבה והסמלים, איורים, ציורים, תמונות שיוצבו על משטח המצבה. ביצוע הכיתוב יכול להיות מעט מורכב, תלוי בסוג החומרים של המצבה.
  3. חריטה וצביעה: לאחר תכנון הכיתוב והחלטה על נוסח הסופי נדרשת עבודת חריטה ומילוי בצבע על האבן. שיכולה להתבצע ידנית ו/או באמצעות מכשור, חלקו מתקדם ביותר.
  4. התקנה: לאחר הסיום של כל השלבים הקודמים, המצבה תותקן על ידי בונה המצבות על הקיר תכסה את פתח הקבר.
  5. תחזוקה: לאחר ההתקנה, ייתכן ותהיה צורך בתחזוקה עתידית של המצבה. זה עשוי לכלול צביעה מחדש, תיקון של חריטות או החלפה של חלקים שניזוקו.
  6. לסיכום: השלבים המקדימים במצבות קיר זהים לשלבים במצבות מכל הסוגים אחרים והם הנפקת תעודת פטירה ורישיון להקמת מצבה, בהמשך מתבצעים בחירת חומרים ותכנון העיצוב והכיתוב ובסיום מותקנת המצבה ומכסה את פתח הגומחה, יש שמוספים בתי נר למצבות וכדים המותקנים על מפתן המצבה.

אולי אתם מחפשים גם:

תמונות של מצבות קיר
מחירי מצבות קיר
תשובות לשאלות הנפוצות על מצבות קיר
מדריך מצבות קיר שלם
מדריך גילוי מצבה
מדריך הלכות אבלים
קטלוג מצבות מכל הסוגים
מחירון מצבות מומלץ
מחירי שיפוץ מצבות
מחירי חידוש כיתוב מצבות
מחירי ניקוי מצבות
כיצד מבצעים חידוש כיתוב אותיות חינם

אינדקס מצבות הישראלי


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il

לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.

בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר

מצבות, מצבה

לדף הבית