בתי נר למצבות הם חלק בלתי נפרד ממסורת היהודית בקבורה, והם משמשים כאביזר חובה להגנה על נרות במצבות קבורה. הנרות מסמלים את האור והזכרון של הנפטרים ומשמשים כדי להקל על הנשמה של המת בדרכה לעולמו הבא.
תפקיד הנר במצבת קבורה הוא לייצג את הנפטר ולהזכיר את זכרו בזמן הקבורה ובביקורים לאחריה. הדלקת הנר היא חלק קבוע במהלך טקס עילוי נשמה. בני המשפחה והידידים שמגיעים לבקר את המצבה מדליקים את הנר במהלך הטקס לעילוי נשתו כאמור.
מחירי בתי הנר למצבות קבורה יכולים להשתנות בהתאם לגודל ולעיצוב שלהם, וכן בהתאם לסוג בית הנר, רגיל ו/או סולארי. ישנם בתי נר פשוטים וזולים שנעים בין כמה עשרות ש"ח ל 200 ש"ח - 300 ש"ח, וישנם בתי נר מעוצבים ומפוארים שיכולים לעלות יותר. בנוסף, קיימים גם בתי נר מיוחדים לזכר הנפטרים ביום הזיכרון ובחגים יהודיים כמו ראש השנה ופסח.
מחירי בתי הנר יכולים להשתנות גם בהתאם למקום רכישתם. בתי נר נמכרים אצל יצרנים ו/או יבואנים של בתי נר. ישנן אגב מצבות שבית הנר נחצב באבן המצבה כחלק אינטגרלי ממנה ואז על בונה המצבה להציב דלתות זכוכית מגינות על הנר מרוח.
בתי נר מוצבים גם על מפתן מצבות קיר, מצבות סנהדרין, מצבות בקומות
לסיכום, בחירת בית נר למצבה, תהליך אישי ומשמעותי, והמחירים השונים מתאימים לצרכים והעדפות המשפחה. בסופו של דבר, בית הנר הוא דרך להביע את הכבוד והזכר שלנו לנפטרים ולשמור על זכרם בצורה יפה ומרגשת ובעיקר למטרת עילוי נשמת הנפטר/ת.

יצרנים ויבואנים בולטים של בתי נר למצבות קבורה

בית נרות רגילים למצבות:
ששון כהן ציוד טכני
יודאיקה תשמישי קדושה
מצבות מצדה
ברקת מצבות
מצבות קיר (בתי נר למצבות קיר)

בית נרות סולאריים למצבות:
קודשנט
נר לחיים

אולי אתם מחפשים גם:

מצבות בתמונות
מצבות כפולות בתמונות
מצבות קיר בתמונות
כיתוב על גבי מצבות
מחירון מצבות מומלץ

אינדקס מצבות הישראלי


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מיילinfo@index-matsevot.co.il
לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.
בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר
מצבות, מצבה

לדף הבית