אם הנכם ממהרים ומעדיפים לדלג ישר להזמנת מצבה זהו העמוד עבורכם

אם אתם מעדיפים לדלג על שלבים מקדימים בתהליך הזמנת מצבת קבורה ומעוניינים להגיע ישר לעיקר שהוא בחירת מצבה איכותית במחיר הוגן ותנאי תשלום נוחים אנו מציעים לכם לבחור במסלול הבא:

בוחרים סגנון מצבה מקטלוג מצבות

1. ראשית בחרו את סגנון מצבה שלדעתכם מתאימה להנצחה ראויה ומכובדת, תוכלו לבחור את סגנון המצבה מקטלוג מצבות העצום המופיע כאן באינדקס מצבות הישראלי, תוכלו כמובן לבחור סגנון מצבה ממקורות נוספים המתמחים בקטלוגים של מצבות כמו לדוגמה האתר קטלוג מצבות. באם הנכם זקוקים למצבת קיר הנקראת גם מצבת סנהדרין ו/או מצבה בקומות אנו ממליצים לכם על קטלוגים מצבות קיר של חברה העוסקת אך ורק במצבות קיר באתר הבא https://www.kir-m.co.il/

מחליטים על מספר אפשרויות של משפטים ונוסחים למצבה

2. בשלב השני בחרו מספר נוסחים, משפטים ופסוקים למצבה המתאימים לכיתוב שיופיע על גבי המצבה ומשקף את הנפטר ורגשות שהנכם חשים אליו.

מאתרים בוני מצבות איכותיים ומומלצים באזורכם ומבקשים הצעות מחיר

3. בשלב השלישי, כשאתם מוכנים עם סגנון המצבה שלדעתכם מתאים (מומלץ להוריד תמונות מצבה דומות מהקטלוג ו/או לצלם מסך) אתרו את בוני מצבות איכותיים ומומלצים העובדים באזור בו נמצא בית העלמין בו טמון יקירכם ובקשו מהם הצעות מחיר, בקשו לפחות 3 הצעות מחיר. אנו כמובן ממליצים על בוני מצבות המופיעים אינדקס מצבות הישראלי בו הנכם גולשים כעת.

בודקים אם מחירי מצבות בהצעות מחיר אכן הוגנים

4. על מנת לדעת את מחירי מצבות המומלצים ולבחון באופן מיטבי את הצעות המחיר שקבלתם מבוני המצבות בדקו את מחירי מצבות המומלצים אצלנו באינדקס, על מנת להיות בטוחים תוכלו לבדוק מחירוני מצבות נוספים כמו באתר הייעודי למחירי מצבות בשם מחירון מצבות

מתחילים תכנון והקמת המצבה

5. כעת, כשיש לכם לכם החלטה לגבי סגנון מצבה הרצוי, נוסח כיתוב שיופיע עליה ובחרתם את בונה המצבות מתוך השלושה ששלחו לכם הצעת מחיר במעין מכרז בוני מצבות, תוכלו להתקדם עם בונה המצבות שבחרתם, לקבל ממנו ייעוץ וסקירה על חומרי המצבה, יתרונות וחסרונות כל חומר, סקירה על עיצובים אפשריים מאותו סוג חומר וטיפים והמלצות מניסיונו האישי ולסגור את מפרט המצבה כולל בית נר למצבה, ואלמנטים כמו כדים אביזרים נוספים וכמובן הכיתוב שיופיע עליה, מחיר המצבה, תנאי תשלום, אחריות למצבה ולוחות זמנים שבהם הוא מתחייב לעמוד.

שימו לב שבכל בית עלמין תקנות שונות לגבי גודל המצבה, לגבי חומרים מהם אפשר לבנות מצבה באותו בית עלמין, סוג הכיתוב המותר ותקנות בית עלמין נוספות. מידע זה יימסר לכם מראש על ידי בונה המצבה שבחרתם כמו גם את מחיר אגרת רישיון מצבה באותו בית העלמין.

אינדקס מצבות הישראליאינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il

לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.

בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר

מצבות, מצבה

לדף הבית