מצבות אונליין

בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים גם תחום הקבורה והמצבות לא נשארו מאחור. במקום להתמודד עם טרחות ארוכות ומורכבות התפתחו שירותים חדשים שמאפשרים לנו לטפל בהליכי קבורה, מצבה והנצחה בצורה יעילה ומקוונת. אחד מהשירותים המתקדמים ביותר הוא שירות מצבות אונליין.

שירות מצבות קבורה אונליין הוא שירות שמאפשר למשפחת הנפטר לבחור, לעצב ולהזמין מצבות קבורה באינטרנט, מבלי לצאת מהבית. במקום להזמין מצבה בדרך המסורתית שבה מתקשרים לקבלן מצבות שמגיע ומציג קטלוגים של מצבות מהם בוחרים מצבה וסוגרים עסקה פרונטלית, ניתן לבחור את המצבה הרצויה בקטלוג מצבות מקוון הנמצא באתר של קבלן המצבות, להתאים אותה לפי הצרכים האישיים והסגנון העיצובי אותו בוחרת המשפחה, ולבצע את ההזמנה בקלות ובנוחות.

היתרון המרכזי של שירות מצבות קבורה אונליין הוא הנוחות. עם השירות הזה, אין צורך לעבור התחנות בשיטה המסורתית, והכל נעשה במספר קליקים ובזמן שמתאים לך. כמו כן, השירות מציע גם אפשרויות עיצוב והתאמה אישית, כך שתוכל ליצור מצבה שמשקפת את האישיות והמורשת של הנפטר.

בנוסף לנוחות, שירות מצבות קבורה אונליין מציע גם יתרונות כלכליים. במצבות המוזמנות אונליין מגולם חסכון בהוצאות של בונה המצבה שאינו נדרש להגעה וזמן של בונה מצבה שווה לא מעט כסף מכאן ששווה לבונה המצבה להציע מחיר מופחת. 

חשוב לציין שהשירות הזה אינו מתאים לכולם. ישנם אנשים שמעדיפים לקבל ייעוץ אישי ולהיות מעורבים בתהליך ההנצחה החשוב כל כך. עם זאת, עם הזמן ועם התפתחות הטכנולוגיה, מסתמן שהשירות מצבות אונליין יהיה נפוץ יותר ויותר גם בישראל.

בסופו של יום, שירות מצבות קבורה אונליין תופס תאוצה וכמו כל התחומים מתאים עצמו לקידמה ולעולם הדיגיטלי. הוא מציע נוחות, יתרונות כלכליים, אפשרויות עיצוב אישיות, ומתאים לאלה שמעוניינים לטפל בתהליך הקבורה בצורה יעילה ומקוונת. עם הזמן, ייתכן והשירות הזה יהיה נפוץ יותר ויותר גם בישראל כאמור.

השלבים בהזמנת מצבה אונליין:

השלב הראשון:

נכנסים לאתר של בונה מצבות איכותי ומומלץ, מגיעים לקטלוג מצבות המוצג באתר ובוחרים סגנון מתוך תמונות מצבה המוצגות בקטלוג. 

בוחרים סגנון מצבה מתאים מתוך קטלוג מצבות 

השלב השני:

עם ההחלטה על סגנון מצבה המתאים משאירים לבונה המצבה פרטים בטופס שירות אונליין

השלב השלישי:

בשלב זה בונה המצבות פונה אליכם, מייעץ לכם ויחד מגיעים למפרט מצבה מושלם כשבונה המצבות שולח לכם סקיצה לאישור.

השלב הרביעי:

בשלב זה בוחרים את הנוסח שיופיע על גבי המצבה, את הפונט וסוג האותיות וזאת לאחר שבונה המצבה מעדכן אתכם בתקנות בית העלמין בו נקבר יקירכם.

השלב החמישי ואחרון:

בשלב החמישי ואחרון מתבצעת הזמנת עבודה ובה רשומים כל הפרטים הקשורים למצבה, לוח הזמנים שעל בונה המצבות לעמוד בו ונרשם מחיר המצבה, תנאי התשלום ותקופת האחריות למצבה.

בטרם להזמנה אונליין כדאי ללמוד:

ידע זה כוח ולכן מומלץ בטרם מתחילים בהליך הזמנת מצבה ללמוד מעט את תחום המצבות ובעיקר ללמוד על סוגי המצבות, ללמוד על סוגי החומרים למצבות יתרונות וחסרונות כל חומר, מחירים ועוד, מומלץ ללמוד ולדעת את מחירי מצבות המומלצים ואת הדרך בה מתמחרים מצבות. גם בתי נר למצבות ואביזרים למצבות הם תחום שכדאי ללמוד וכמובן ללמוד על כיתוב על גבי מצבות ולקבל השראה מדוגמאות של משפטים ופסוקים למצבות. למדריך מצבות הכולל כמעט את כל הדרוש לחץ/י כאן


ממי כדאי להזמין מצבות קבורה אונליין:

אפשר להזמין מצבות אונליין מכל בוני מצבות המופיעים באינדקס.

ממי כדאי להזמין מצבות קיר אונליין:

להזמנת מצבות קיר אונליין אנו מליצים על מצבות קיר


זקוקים למצבה?

פתחו מכרז במצבות מכרזים וקבלו הצעות ממחיר ממספר בוני מצבותלדף הבית