להזמנת מצבה איכותית בדרום הארץ

קבלני מצבות מומלצים
לסיוע טלפוני: 053-3936390
לסיוע בוואצאפ: הקש/י כאן

שאלות תשובות:

מתי מהפטירה מומלץ להזמין מצבה

מצבה מזמינים מוקדם ככל האפשר מהפטירה על מנת להיות מוכנים לטקס גילוי המצבה. הנוהג הנפוץ הוא שמגלים המצבה ביום השלושים מהפטירה ולכן עליה להיות מוכנה לטקס הגילוי ביום זה, מה שמחייב את בונה המצבה לעבודה אינטנסיבית הכוללת ייעוץ, בנייה, חריטה/הדבקה/חיבור האותיות, הקמת תשתית עליה תונח המצבה ושינוע של החומרים לסדנת בונה המצבה ולבית העלמין.
הערה: יש הנוהגים להקים מצבה מיד בתום השבעה, יש הנוהגים להניח חלק מהמצבה ביום השביעי לפטירה ואת המצבה בשלמותה ביום השלושים, יש הנוהגים לגלות המצבה ביום השנה ובשנה מעוברת בתום 13 חודשים.

לתשובות לשאלות נפוצות נוספות בדרום על מצבות לחץ/י כאן


בתי העלמין בהם מקימים בוני מצבות בדרום מצבות קבורה ומספקים שירותי מצבה נוספים:

בתי עלמין בדרום כמו מקביליהם בשאר אזורי הארץ מנוהלים על ידי חברות קבורה מורשות מטעם המדינה ו/או רשות המקומית, רישיון זה מתחדש מדי שנתיים, ו/או פרק זמן קצוב אחר. בבתי העלמין אותן מנהלות חברות קדישא, שהם רוב בתי העלמין בישראל ישנם כללים השונים בית בית עלמין למשנהו, בוני מצבות הרשומים באינדקס ידעו לעדכן מראש מה כלליו שלכל בית עלמין וכך לכללים אלו משקל בעיצוב המצבה וכיתוב שיופיע עליה.

בתי העלמין בהם פועלים בוני המצבות באינדקס בדרום


אשקלון בתי עלמין הישן והחדש באשקלון 
בית עלמין דרומי החדש: רח' הרב סבג ברוך אשקלון
בית עלמין הצפוני הישן: רח' אבן עזרא אשקלון
איתור קברים בבתי העלמין באשקלון
את בתי העלמין באשקלון מנהלת חברה קדישא אשקלון

אופקים בית עלמין אופקים רחוב חיים חורי 08-9923073.    
אילת בית קברות אילת כביש שדרות ששת הימים 08-6376135.    
באר שבע בית קברות באר שבע הישן כביש חצרים 08-6277142.
באר שבע בית עלמין באר שבע החדש כביש חצרים מול הבסיס הצבאי 08-6288786.
 דימונה בית עלמין דימונה רחוב הערבה 08-6554062.  
מצפה רמון בית עלמין מצפה רמון צפונית מזרחית לישוב 08-6588111.
מצפה רמון בית עלמין מצפה רמון צפונית מזרחית לישוב משואות יצחק 08-6588111.
 נתיבות בית עלמין נתיבות שכונת הבבא סאלי 08-9941027.    
עומר בית קברות עומר רח' השיטה 08-6460903.
ערד בית עלמין ערד מאחורי שכונת שקד 08-9959419.
שדרות בית עלמין שדרות שכונת הנביאים 08-6897034.

שירותי מצבה נוספים בבתי העלמין בדרום שמספקים בוני מצבות בדרום

שיפוץ מצבות בדרום

מצבות שנפגמו, התיישנו והוזנחו הן מחזה קורע לב. בוני מצבות באינדקס העובדים בדרום הארץ מתייחסים לעבודת שיפוץ מצבות, חידושן ושימורן באותה רמת מחויבות שמשקיעים בבניית מצבות חדשות. שיפוץ וחידוש מצבות מחייב מיומנות גבוהה של בונה המצבות, כלי עבודה מתאימים והיכרות עם הלכות הקובעות שאין להפחית ממראה המצבה ו/או המילים שנחרטו על מצבה המקורית שכן השמטה של טקסט המוקיר ומפאר מורשתם של המנוח/ה הם בגדר ביזוי כבוד המת.

מה כולל שיפוץ מצבות וחידוש כיתוב על גבי מצבה בדרום

שיפוץ ו/או חידוש המצבה בדרום יעשה בהתאם לפגמים, עייפות החומר והתיישנותה של המצבה. ישנם מצבים בהם נדרש חידוש בלבד הכולל ליטוש האבן, טיפול בכיתוב על גבי המצבה וצביעת אותיות שדהו ו/או נמחקו ומריחת סילר לשימור, וישנם מצבים בהם נדרשת התערבות משמעותית יותר כמו תיקון שברים ועד החלפת חלקים במצבה שמצבם מחייב החלפה הן ברמה האסתטית והן ברמה הבטיחותית. מחירי שיפוץ מצבה מתחילים ב 400 -500 ש"ח ומטפסים ככל שהפגמים דורשים השקעה גדולה יותר הן בחומרים והן בהיקף עבודה הנדרש, ישנם מצבים בהם עדיף להחליף חלקים במצבה ו/או לבנות מצבה חדשה. מחירי חידוש מצבות נעים בין 600 ש"ח לחידוש בסיסי ועד 1400 ש"ח חידוש פרימיום.

עיצוב בנייה והתקנת מצבה בדרום

החומרים מהם בנויות מצבות בדרום הם: שיש, אבן, גרניט, אבנים, סלעים ומצבות המשלבות מספר חומרים יחד ואף חומרים נוספים כמו אבני זכוכית, אבני חן, מתכת ועוד. על מנת לעצב מצבה יש להתאים את החומרים והניסוחים לאופיים של המנוח/ה ומורשתם. יש לקחת בחשבון שחומר העיקרי ממנו בנויה המצבה קשיח וחלק מהחומרים מגבילים את אפשרויות העיצוב. ככלל וכהמלצה גורפת, על מנת לבחור חומר הנכון ביותר למצבה בדרום ולקבל הצעה הזולה ביותר למצבה עליכם להתייעץ עם בונה המצבה בדרום שיוביל אתכם למחיר המשתלם ביותר. בונה מצבות איכותי והוגן בדרום הוא בעל אינטרס מובהק להוזיל ככל האפשר את עלות המצבה וכך נשמר המוניטין אותו בנה בעבודה מאומצת, תחת לחץ זמן (גילוי מצבה).

מאיזה חומרים בונים מצבות בדרום

מצבות קבורה בדרום בנויות מאבנים מקומיות, שיש, גרניט, אבני זכוכית, קרמיקה איטלקית וסלעים מהארץ ומרחבי העולם. כשמעצבים ובונים מצבה בדרום משתדלים שהחומרים וטקסט החרוט על גבי המצבות יתאימו לאופיו של הנפטר ופועלו בחייו, יש המוסיפים את מקצועו, ואם היה הנפטר אמן, מציינים את אומנותו. בוני מצבות מומלצים, איכותיים והוגנים נמדדים ביכולתם להוזיל ככל האפשר את עלויות המצבה מבלי לפגום באיכות ובנראות.

מחירי מצבות מומלצים באזור הדרום

עברו למחירון מצבות אשקלון המובילה בבנייה, שיפוץ וחידוש מצבות, וחידוש כיתוב למצבות באשקלון והדרום
מצבות אשקלון
יצירת קשר: מלאו טופס | כתובת אשקלון | אזורי השירות כל בתי העלמין באשקלון וביישובי מועצה אזורית חוף אשקלון, בתי עלמין באר שבע, בית עלמין ערד, בית עלמין דימונה, בית עלמין אילת, בית עלמין ירוחם
שיש חזן,
יצירת קשר: 08-628-7557, כתובת: באר שבע
שיש אילוז
יצירת קשר: 050-464-4404, כתובת באר שבע
שיש דרום
יצירת קשר: 050-464-4404, כתובת הדייג 9, אזור תעשיה, אילת
שיש וייס
יצירת קשר  054-266-6489, המלאכה 24 באר שבע

רשימת בוני מצבות המומלצים באזורים נוספים בישראל:

קבלני מצבות מומלצים במרכז הארץ
קבלני מצבות מומלצים בצפון הארץ

למצבות קיר בדרום:

למצבות קיר בבתי עלמין בהם מתקיימת קבורת סנהדרין מומלץ להתייעץ עם חברת מצבות קיר המובילה בישראל בתחום מצבות קיר כיצד הפכה "מצבות קיר" למובילה בתחום מצבות לקבורת סנהדרין בארץ
כיצד הפכה מצבות קיר למובילה בתחום מצבות לקבורת סנהדרין בישראל

מידע מומלץ לכל מי שזקוק לשירותי מצבות:

בוני מצבות מומלצים בכל הארץ

בוני מצבות מומלצים במרכז הארץ

בוני מצבות מומלצים בדרום

בוני מצבות מומלצים בצפון

קטלוג המצבות באתר

רעיונות לעיצוב מצבה

על חומרים למצבות יתרונות וחסרונות כל חומר ומחירים

גופנים שמתאימים למצבות קבורה

מדריך מחירי מצבות בישראל

כיצד מזמינים מצבות אונליין בצורה בטוחה ונכונה

על תמונות וציורים למצבות

תמונת המנוח/ה על מצבה


לדעת על ההבדלים בשיש למצבות

למוקד שירותי מצבות הארצי


אינדקס מצבות הישראלי


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מיילinfo@index-matsevot.co.il |

אינדקס מצבות הישראלי פרויקטים

פרויקט קטלוג מצבות הישראלי

כגוף העוסק בתחום מצבות ומתוך תחושת שליחות אנו רואים כערך עליון לפתח פרויקטים המועילים לזקוקים לשירותי מצבות מכל הסוגים. אחד מהפרויקטים הוא "קטלוג מצבות הישראלי". פרויקט זה מאגד את טובי בוני מצבות הקבורה מכל הארץ המציגים באתר קטלוג מצבות הישראלי תריסר קטלוגים ובהם תמונות של מצבות שאותן בנו, ומציעים את שירותיהם במחירי מצבות הטובים בארץ למצבות חדשות ולשירותי מצבה הנוספים כמו שיפוץ וחידוש מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, אספקת בתי נר למצבות, וכדים ואביזרים נוספים למצבות ושירותי ניקיון ותחזוקת מצבות. כל בוני מצבות המציגים בקטלוגים ומשתתפים בפרויקט מחויבים לשירות אדיב ומתחשב, מחירים הוגנים, תנאי תשלום נוחים ואחריות ארוכת שנים.

הקטלוגים באתר קטלוג מצבות הישראלי

קטלוג מצבות כללי
קטלוג מצבות סלעים
קטלוג מצבות זכוכית, אבני זכוכית ומשולבות זכוכית
קטלוג המצבות המיוחדות
קטלוג מצבות גרניט שחור
קטלוג מצבות גרניט אדום
קטלוג מצבות משיש וגרניט אפור
קטלוג מצבות משולבות חומרים לחסכון בעלויות
קטלוג מצבות כפולות
קטלוג מצבות מכפלה (משפחתיות/אחד מעל השני)
קטלוג מצבות קיר
קטלוג מצבות בתקציב נמוך באתר


אינדקס מצבות הישראלי הברומטר של ענף המצבות בישראל


לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.
אם אתם בוני מצבות איכותיים והוגנים ומעוניינים להופיע באינדקס מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר
תודתנו נתונה לצוות מצבות ברקת, לצוות מצבות מצדה, לחברת מצבות אשקלון, לחברת מצבות מודיעין ולחברת מצבות קיר שמלווים אותנו לאורך כל הדרך ומסייעים בייעוץ מקצועי, תרומת תכנים בעלי ערך רב למחפשים מצבות בכל הארץ וממליצים לנו על בוני מצבות איכותיים והוגנים שאותם בחרנו להציג באינדקס מצבות הישראלי.

מצבות, מצבה

המידע החשוב מצבות

תמונות של מצבות | מחירי מצבות | סוגי מצבות | חומרים למצבות | עיצובים של מצבות | שאלות הנפוצות על מצבות | מצבות - מדריךמצבות כפולות | מצבות מכפלה | מצבות קיר | מצבות לקבורה אזרחית | כיתוב על מצבותציורים ותמונות על מצבות | מצבות אונלייןעל קבלני מצבות | קבלני מצבות מומלצים | טלפונים של בוני המצבות

עצבו את המצבה המושלמת עבור יקירכם עם בוני מצבות המומלצים בישראל