בטרם להזמנת מצבה המון אנשים מתעניינים במה הותירו אחריהם המנוח/ה ולעיתים קרובות על פי גודל הירושה מתקבלת ההחלטה באם המצבה שתוזמן תהיה פשוטה וסטנדרטית ו/או מושקעת ויקרה.

הקשר בין צוואה למצבה הוא ישיר ובלתי נפרד. בטרם להזמנת מצבה המון אנשים מתעניינים במה הותירו אחריהם המנוח/ה ולעיתים קרובות על פי גודל הירושה מתקבלת ההחלטה באם המצבה שתוזמן תהיה פשוטה וסטנדרטית ו/או מושקעת ויקרה. נראה שזהו נושא חשוב ומרתק. 

צוואות וירושות הם חלק בלתי נפרד מהחיים האנושיים, שכן כל אדם יודע שבסופו של דבר יהיה צורך לטפל בנושא זה. במאמר זה, נספק מבט כללי על המונחים "צוואה" ו"ירושה" ונציג כמה עצות פרקטיות לגבי כתיבת צוואה וניהול תהליך הירושה.

צוואה היא מסמך משפטי שבו אדם מציין את רצונו לגבי התפקידים והרכוש שיותיר לאחר מותו. בצוואה, ניתן לציין את הנושאים הבאים:

  • מי יהיה היורש הראשי.
  • חלוקת הרכוש בין היורשים.
  • מינוי מבקש צוואה או מבקש צוואה ויחיד.
  • מינוי מנהל נכסי היורשים.
  • כללים נוספים הנוגעים לניהול הירושה.

ירושה היא התהליך בו הרכוש של אדם שנפטר מועבר ליורשים שלו. במקרה שבו אדם מת, ואין לו צוואה, חוק ירושה יקבע את דרכי החלוקה של הרכוש. 

חוקי הירושה שונים ממדינה למדינה, ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום זה בכדי להבטיח שהתהליך יתבצע בהתאם לחוקי המדינה הרלוונטית.

עצות לכתיבת צוואה:

  1. התייעצות מוקדמת: כדי לכתוב צוואה יעילה וקבילה מבחינה משפטית, כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום הצוואות והירושות. העורך דין יכול לספק מידע וייעוץ בנוגע לחוקי הירושה הרלוונטיים ולעזור לכתוב צוואה שלוקחת בחשבון את כל הנושאים הרלוונטיים.
  2. כתיבה בצורה ברורה ומדויקת: צוואה טובה היא צוואה שכתובה בצורה ברורה ומדויקת. כדאי להסביר במדויק את הרצונות שלך לגבי התפקידים והרכוש שלך ולהבטיח שאין מקום לפירושים ו/או מחלוקות.
  3. עדכונים במהלך השנים: כדי להבטיח שהצוואה שלך תהיה תקפה ומעודכנת, כדאי לבדוק אותה מעת לעת ולעדכן אותה בהתאם לשינויים במצב האישי, המשפחתי או הפיננסי שלך.
  4. שמירה והודעה: כדי להבטיח שהצוואה שלך תתקבל ותושמע במותך, כדאי לשמור אותה במקום בטוח ולהודיע לאנשים הרלוונטיים על קיומה ועל מיקומה.

לסיכום, צוואות וירושות הם נושאים חשובים ומרתקים שדורשים תשומת לב והתייחסות מקצועית. כתיבת צוואה יעילה וניהול תהליך הירושה בהתאם לחוקי המדינה הרלוונטית יכולים להבטיח שהרצונות שלך יתקיימו לאחר מותך.

ומה לגבי צוואה ומצבה

ראשית, לא המצבה ולא הירושה ישיבו מנוח/ה לחיים ולכן, מצבה לא חייבת להיות מפוארת גם אם המנוח/ה הותירו ממון רב. מצב בו בו המנוח/ה הותירו ירושה גדולה והרצון לכבדם במצבה המושקעת ביותר ברורים. בוני המצבות נמצאים בדיוק בזמן הזה בו מזמיני מצבות יודעים כמה הותיר המנוח, ויציעו מגוון אפשרויות החל ממצבה סטנדרטית כשהמנוח לא הותיר אחריו מאום ועד מצבה מושקעת ביותר כשלבני המשפחה עומד לעבור סכום נכבד. 

טיפ ששווה המון:

עדכנו את בונה המצבה בסכום אותו תרצו להשקיע בטרם הוא זה שמציע לכם את מרכולתו. מצב זה, בו בונה המצבה איכותי והוגן יודע את מסגרת התקציב יוביל לקבלת מצבה האיכותית ביותר ויפה ביותר במסגרת התקציב שציינתם בפניו.

לייעוץ בנושא צוואות וירושות:

השתמשו במנוע חיפוש גוגל

לייעוץ בנושא מצבה בכל מסגרת תקציב פנו לבוני מצבות מומלצים

בוני מצבות איכותיים והוגנים המופיעים באינדקס

לקישורים חשובים בנושאי צוואות וירושות

בין צוואה למצבה

מידע מומלץ לכל מי שזקוק לשירותי מצבות:

בוני מצבות מומלצים בכל הארץ

בוני מצבות מומלצים במרכז הארץ

בוני מצבות מומלצים בדרום

בוני מצבות מומלצים בצפון

קטלוג המצבות באתר

רעיונות לעיצוב מצבה

על חומרים למצבות יתרונות וחסרונות כל חומר ומחירים

גופנים שמתאימים למצבות קבורה

מדריך מחירי מצבות בישראל

כיצד מזמינים מצבות אונליין בצורה בטוחה ונכונה


אינדקס מצבות הישראלי הברומטר של ענף המצבות בישראל


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il


לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.


אם אתם בוני מצבות איכותיים והוגנים ומעוניינים להופיע באינדקס מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר


תודתנו נתונה לצוות מצבות ברקת, לצוות מצבות מצדה, לחברת מצבות אשקלון, לחברת מצבות מודיעין ולחברת מצבות קיר שמלווים אותנו לאורך כל הדרך ומסייעים בייעוץ מקצועי, תרומת תכנים בעלי ערך רב למחפשים מצבות בכל הארץ וממליצים לנו על בוני מצבות איכותיים והוגנים שאותם בחרנו להציג באינדקס מצבות הישראלי.


אינדקס מצבות הישראלי פרויקטים

פרויקט קטלוג מצבות הישראלי

כגוף העוסק בתחום מצבות ומתוך תחושת שליחות אנו רואים כערך עליון לפתח פרויקטים המועילים לזקוקים לשירותי מצבות מכל הסוגים. אחד מהפרויקטים הוא "קטלוג מצבות הישראלי". פרויקט זה מאגד את טובי בוני מצבות הקבורה מכל הארץ המציגים באתר קטלוג מצבות הישראלי תריסר קטלוגים ובהם תמונות של מצבות שאותן בנו, ומציעים את שירותיהם במחירי מצבות הטובים בארץ למצבות חדשות ולשירותי מצבה הנוספים כמו שיפוץ וחידוש מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, אספקת בתי נר למצבות, וכדים ואביזרים נוספים למצבות ושירותי ניקיון ותחזוקת מצבות. כל בוני מצבות המציגים בקטלוגים ומשתתפים בפרויקט מחויבים לשירות אדיב ומתחשב, מחירים הוגנים, תנאי תשלום נוחים ואחריות ארוכת שנים.

הקטלוגים באתר קטלוג מצבות הישראלי

קטלוג מצבות כללי
קטלוג מצבות סלעים
קטלוג מצבות זכוכית, אבני זכוכית ומשולבות זכוכית
קטלוג המצבות המיוחדות
קטלוג מצבות גרניט שחור
קטלוג מצבות גרניט אדום
קטלוג מצבות משיש וגרניט אפור
קטלוג מצבות משולבות חומרים לחסכון בעלויות
קטלוג מצבות כפולות
קטלוג מצבות מכפלה (משפחתיות/אחד מעל השני)
קטלוג מצבות קיר
קטלוג מצבות בתקציב נמוך באתר


מצבות, מצבה

המידע החשוב במצבות

תמונות של מצבות | מחירי מצבות | סוגי מצבות | חומרים למצבות | עיצובים של מצבות | שאלות הנפוצות על מצבות | מצבות - מדריך | כיתוב על מצבות | מצבות אונליין | קבלני מצבות מומלצים | טלפונים של בוני המצבות

עצבו את המצבה המושלמת עבור יקירכם עם בוני מצבות המומלצים בישראל