על פי נתוני הלמ"ס בישראל, כמות מצבות שמוקמות בשנה הוא בגרף עולה. בשנת 2022 הוקמו בישראל כמעט 51.700 מצבות מכל הסוגים. כמות המצבות בשנה משפיעה על הפעילות והתנהלות של בתי העלמין ברחבי הארץ ועל פעילותם של בוני המצבות בארץ.
בישראל ישנם כ 940 בתי עלמין. ישנם בתי עלמין גדולים ומרכזיים שמקבלים מספר גדול של נפטרים בשנה, וישנם בתי עלמין קטנים יותר שמטפלים במספר נפטרים נמוך יותר. כמות מצבות הנבנות בשנה תלויה כמובן במספר הנפטרים. אירועים כמו מלחמות או אסונות טבע ומגיפות גם הם משפיעים על כמות המצבות שמוקמות בשנה. בנוסף, תרבות ומסורת הקבורה בישראל משפיעה אף היא על כמות המצבות בשנה. לסיכום, כמות המצבות בשנה בישראל הוא בגרף עולה בהתאם לגידול הטבעי של האוכלוסייה בישראל. בתי העלמין ובוני המצבות בישראל מתמודדים עם האתגרים המשתנים ומשקיעים מאמצים רבים כדי לספק שירותי קבורה ומצבה מקצועיים ומכבדים לכל נפטר. בוני מצבות הרשומים באינדקס עושים מאמצים כבירים ימים ולילות כדי לעמוד בביקוש הרב למצבות לנוכח הגידול המתמיד בן אלפי מצבות בכל שנה, כשמספר בוני מצבות הרציניים ואיכותיים אינו עולה ביחס לכמות מצבות הנדרשת כיום. פני בדברים הובילו לכך שכל העת חלים שינויים בחוקים ותקנות הנוגעים לפטירה, קבורה, בתי עלמין ושטחי קבורה, שיטות קבורה חדשות שמאמצים כיום על מנת להתמודד עם חוסר חמור בשטחים לקבורה בישראל 2023. גם המדינה, שירותי הבריאות וביטוח לאומי מעורים יותר ויותר ומעדכנים בכל שנה את תקנות והחוקים על עדכונים ושינויים בתקנות מומלץ לקרוא במדריך הבא.

מידע מומלץ לכל מי שזקוק לשירותי מצבות:

בוני מצבות מומלצים בכל הארץ

בוני מצבות מומלצים במרכז הארץ

בוני מצבות מומלצים בדרום

בוני מצבות מומלצים בצפון

קטלוג המצבות באתר

רעיונות לעיצוב מצבה

על חומרים למצבות יתרונות וחסרונות כל חומר ומחירים

גופנים שמתאימים למצבות קבורה

מדריך מחירי מצבות בישראל

כיצד מזמינים מצבות אונליין בצורה בטוחה ונכונה


אינדקס מצבות הישראליאינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il |

לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.

אם אתם בוני מצבות איכותיים והוגנים ומעוניינים להופיע באינדקס מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר

תודתנו נתונה לבוני מצבות מצדה, לצוות מצבות ברקת ולחברת מצבות קיר שסייעו ועדיין מסייעים בייעוץ מקצועי, תרומת תכנים בעלי ערך רב למחפשים מצבות קבורה בכל הארץ וממליצים לנו על בוני מצבות איכותיים והוגנים המוצגים באינדקס מצבות הישראלי האתר שאתם גולשים בו כעת.


אינדקס מצבות הישראלי פרויקטים

פרויקט קטלוג מצבות הישראלי

כגוף העוסק בתחום מצבות ומתוך תחושת שליחות אנו רואים כערך עליון לפתח פרויקטים המועילים לזקוקים לשירותי מצבות מכל הסוגים. אחד מהפרויקטים הוא "קטלוג מצבות הישראלי". פרויקט זה מאגד את טובי בוני מצבות הקבורה מכל הארץ המציגים באתר קטלוג מצבות הישראלי תריסר קטלוגים ובהם תמונות של מצבות שאותן בנו, ומציעים את שירותיהם במחירי מצבות הטובים בארץ למצבות חדשות ולשירותי מצבה הנוספים כמו שיפוץ וחידוש מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, אספקת בתי נר למצבות, וכדים ואביזרים נוספים למצבות ושירותי ניקיון ותחזוקת מצבות. כל בוני מצבות המציגים בקטלוגים ומשתתפים בפרויקט מחויבים לשירות אדיב ומתחשב, מחירים הוגנים, תנאי תשלום נוחים ואחריות ארוכת שנים.

הקטלוגים באתר קטלוג מצבות הישראלי

קטלוג מצבות כללי
קטלוג מצבות סלעים
קטלוג מצבות זכוכית, אבני זכוכית ומשולבות זכוכית
קטלוג המצבות המיוחדות
קטלוג מצבות גרניט שחור
קטלוג מצבות גרניט אדום
קטלוג מצבות משיש וגרניט אפור
קטלוג מצבות משולבות חומרים לחסכון בעלויות
קטלוג מצבות כפולות
קטלוג מצבות מכפלה (משפחתיות/אחד מעל השני)
קטלוג מצבות קיר
קטלוג מצבות בתקציב נמוך באתר


מצבות, מצבה

אינדקס מצבות הישראלי הברומטר של ענף המצבות בישראל


בוני מצבות לפי אזורים

בוני מצבות מומלצים במרכז
בוני מצבות בדרום

בוני מצבות בצפון


מחפשים מצבות? העמודים שיסייעו לכם

קבלני מצבות מומלצים | טלפונים של בוני המצבות | מצבות בתמונות | מחירי מצבות | סוגי מצבות | חומרים למצבות | מצבות המעוצבות ונבנות בהתאמה אישית | שאלות הנפוצות על מצבות | מצבות אונליין

לבוני מצבות האיכותיים והוגנים בישראל