בתאם לנתוני הלמ"ס (לשכה המרכזית לסטטיסטיקה) בישראל, כמות מצבות שמוקמות בשנה הוא בגרף עולה, בשנת 2022 הוקמו בישראל כמעט 51.700 מצבות מכל הסוגים. כמות המצבות בשנה משפיעה על הפעילות והתנהלות של בתי העלמין ברחבי הארץ ועל פעילותם של בוני המצבות בארץ.
בישראל ישנם כ 940 בתי עלמין. ישנם בתי עלמין גדולים ומרכזיים שמקבלים מספר גדול של נפטרים בשנה, וישנם בתי עלמין קטנים יותר שמטפלים במספר נפטרים נמוך יותר. כמות המצבות בשנה תלויה כמובן במספר הנפטרים. אירועים כמו מלחמות או אסונות טבע ומגיפות גם הם משפיעים על כמות המצבות שמוקמות בשנה. בנוסף, תרבות ומסורת הקבורה בישראל משפיעה אף היא על כמות המצבות בשנה. לסיכום, כמות המצבות בשנה בישראל הוא בגרף עולה בהתאם לגידול הטבעי של האוכלוסייה בישראל. בתי העלמין ובוני המצבות בישראל מתמודדים עם האתגרים המשתנים ומשקיעים מאמצים רבים כדי לספק שירותי קבורה ומצבה מקצועיים ומכבדים לכל נפטר. בוני מצבות הרשומים באינדקס עושים מאמצים כבירים ימים ולילות כדי לעמוד בביקוש הרב למצבות לנוכח הגידול המתמיד בן אלפי מצבות בכל שנה, כשמספר בוני מצבות הרציניים ואיכותיים אינו עולה ביחס לכמות מצבות הנדרשת כיום. פני בדברים הובילו לכך שכל העת חלים שינויים בחוקים ותקנות הנוגעים לפטירה, קבורה, בתי עלמין ושטחי קבורה, שיטות קבורה חדשות שמאמצים כיום על מנת להתמודד עם חוסר חמור בשטחים לקבורה בישראל 2023. גם המדינה, שירותי הבריאות וביטוח לאומי מעורים יותר ויותר ומעדכנים בכל שנה את תקנות והחוקים על עדכונים ושינויים בתקנות מומלץ לקרוא במדריך הבא.

אינדקס מצבות הישראליאינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il |

לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.

בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר

מצבות, מצבה

לדף הבית