בלוג העוסק במצבות, קבורה, אבלות ועוד

על שירותים המסייעים למשפחות המתאבלות

בזמן האבל ישנם מספר שירותים נלווים שניתן להשתמש בהם על מנת לסייע למשפחות המתאבלות לעבור את התהליך בצורה קלה יותר ובאופן מסודר. 

כמה דוגמאות לשירותים אלו

  1. עורך דין לענייני צוואות וירושות: בעת הפטירה של אדם, ישנה צורך לטפל בנושאי המשפחה והירושה. עורך דין מיומן בתחום יכול לסייע לך להבין את התהליך, לכתוב צוואה ולטפל בכל הנושאים המשפטיים הקשורים לירושה.
  2. חברות המספקות ציוד לימי השבעה: בימי השבעה, המשפחה מקבלת את התמיכה והתנחומים של הקרובים והידידים. חברות מתמחות מספקות ציוד לימי השבעה כגון כסאות, שולחנות, מתקני שתיה, אוהלים, ציוד הגברה, קיטרינג, צלחות, כוסות, סכו"מים, כלים לתה וקפה ועוד. זה יכול לסייע למשפחה להתמודד בצורה יעילה עם האירוע הקשה ולקבל את האורחים בצורה נוחה.
  3. מודעות אבל: מיד אחרי הפטירה, עולה צורך להודיע לקרובים ולידידים על הפטירה ופרטים על מיקום ומועד ההלוויה. חברות מתמחות במודעות אבל יכולות לעזור בעיצוב והדפסת מודעות אבל מותאמות אישית, כולל פרטים כמו שם המת, תאריך הפטירה ומקום ההלוויה. זה יכול לסייע למשפחה להודיע בצורה יעילה ומכובדת על האירוע הקשה. ישנם אתרים המספקים אפשרות לעצב המודעה חינם, להעלות על קובץ ולשלוח לקרובים בהודעות, וואצאפ, מייל ועוד, גם באופציה זו ניתן להדפיס המודעות במדפסת הביתית ולתלות לבד.
  4. זרי פרחים: זרי פרחים הם חלק בלתי נפרד מהאירועים המסורתיים כמו הלוויה וימי השבעה. חברות רבות מספקות שירותי זרי פרחים מותאמים אישית לאירועים אלו. זרי הפרחים יכולים להביא רוגע ויופי לאירוע ולהביע את התנחומים והתמיכה של המשפחה והחברים.
  5. גלגלי אבל: גלגלי האבל הם חלק חשוב מהמסורת בעת האבל. חברות מתמחות מספקות גלגלי אבל בגדלים שונים ובעיצובים שונים. הם משמשים למשפחה ולחברים להביע את התמיכה והתנחומים שלהם בעת האבל.

שירותים אלו נועדו לסייע למשפחות המתאבלות לעבור את תהליך האבל בצורה יעילה ומסודרת. בעזרתם, ניתן לקבל את התמיכה והתנחומים הנדרשים ולספק את הצרכים המיוחדים של המשפחה במהלך התהליך.


בבלוג זה אנו נספק מידע על נותני השירותים הנלווים, המלצות וטיפים מועילים


עשויים לעניין אתכם גם:

גלריה של מצבות (מצבות בתמונות/קטלוג מצבות)

בוני מצבות (קבלני מצבות) מומלצים

מחירי מצבות מומלצים (מחירון מצבות מומלץ)

מדריך מצבות ישראלי השלם

ייעוץ מצבות אישי


אינדקס מצבות הישראלי


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il |


לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.


בוני מצבות שמעוניינים להופיע באינדקס ומסכימים לבדיקתנו הכוללת מבחני מקצועיות, שירות והגינות מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתרלדף הבית