בלוג העוסק במצבות, קבורה, אבלות ועוד

על שירותים המסייעים למשפחות המתאבלות

בזמן האבל ישנם מספר שירותים נלווים שניתן להשתמש בהם על מנת לסייע למשפחות המתאבלות לעבור את התהליך בצורה קלה יותר ובאופן מסודר. 

כמה דוגמאות לשירותים אלו

  1. עורך דין לענייני צוואות וירושות: בעת הפטירה של אדם, ישנה צורך לטפל בנושאי המשפחה והירושה. עורך דין מיומן בתחום יכול לסייע לך להבין את התהליך, לכתוב צוואה ולטפל בכל הנושאים המשפטיים הקשורים לירושה.
  2. חברות המספקות ציוד לימי השבעה: בימי השבעה, המשפחה מקבלת את התמיכה והתנחומים של הקרובים והידידים. חברות מתמחות מספקות ציוד לימי השבעה כגון כסאות, שולחנות, מתקני שתיה, אוהלים, ציוד הגברה, קיטרינג, צלחות, כוסות, סכו"מים, כלים לתה וקפה ועוד. זה יכול לסייע למשפחה להתמודד בצורה יעילה עם האירוע הקשה ולקבל את האורחים בצורה נוחה.
  3. מודעות אבל: מיד אחרי הפטירה, עולה צורך להודיע לקרובים ולידידים על הפטירה ופרטים על מיקום ומועד ההלוויה. חברות מתמחות במודעות אבל יכולות לעזור בעיצוב והדפסת מודעות אבל מותאמות אישית, כולל פרטים כמו שם המת, תאריך הפטירה ומקום ההלוויה. זה יכול לסייע למשפחה להודיע בצורה יעילה ומכובדת על האירוע הקשה. ישנם אתרים המספקים אפשרות לעצב המודעה חינם, להעלות על קובץ ולשלוח לקרובים בהודעות, וואצאפ, מייל ועוד, גם באופציה זו ניתן להדפיס המודעות במדפסת הביתית ולתלות לבד.
  4. זרי פרחים: זרי פרחים הם חלק בלתי נפרד מהאירועים המסורתיים כמו הלוויה וימי השבעה. חברות רבות מספקות שירותי זרי פרחים מותאמים אישית לאירועים אלו. זרי הפרחים יכולים להביא רוגע ויופי לאירוע ולהביע את התנחומים והתמיכה של המשפחה והחברים.
  5. גלגלי אבל: גלגלי האבל הם חלק חשוב מהמסורת בעת האבל. חברות מתמחות מספקות גלגלי אבל בגדלים שונים ובעיצובים שונים. הם משמשים למשפחה ולחברים להביע את התמיכה והתנחומים שלהם בעת האבל.

שירותים אלו נועדו לסייע למשפחות המתאבלות לעבור את תהליך האבל בצורה יעילה ומסודרת. בעזרתם, ניתן לקבל את התמיכה והתנחומים הנדרשים ולספק את הצרכים המיוחדים של המשפחה במהלך התהליך.


בבלוג זה אנו נספק מידע על נותני השירותים הנלווים, המלצות וטיפים מועילים


מידע מומלץ לכל מי שזקוק לשירותי מצבות:

בוני מצבות מומלצים בכל הארץ

בוני מצבות מומלצים במרכז הארץ

בוני מצבות מומלצים בדרום

בוני מצבות מומלצים בצפון

קטלוג המצבות באתר

רעיונות לעיצוב מצבה

על חומרים למצבות יתרונות וחסרונות כל חומר ומחירים

גופנים שמתאימים למצבות קבורה

מדריך מחירי מצבות בישראל

כיצד מזמינים מצבות אונליין בצורה בטוחה ונכונה

לדעת על ההבדלים בשיש למצבות


אינדקס מצבות הישראלי הברומטר של ענף המצבות בישראל


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il |


לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להמשיך ולהיות אינדקס בוני מצבות האיכותי בישראל.


אם אתם בוני מצבות איכותיים והוגנים ומעוניינים להופיע באינדקס מוזמנים להשאיר פרטים במייל המופיע בצור קשר באתר


תודתנו נתונה לצוות מצבות ברקת, לצוות מצבות מצדה, לחברת מצבות אשקלון, לחברת מצבות מודיעין ולחברת מצבות קיר שמלווים אותנו לאורך כל הדרך ומסייעים בייעוץ מקצועי, תרומת תכנים בעלי ערך רב למחפשים מצבות בכל הארץ וממליצים לנו על בוני מצבות איכותיים והוגנים שאותם בחרנו להציג באינדקס מצבות הישראלי.אינדקס מצבות הישראלי פרויקטים

פרויקט קטלוג מצבות הישראלי

כגוף העוסק בתחום מצבות ומתוך תחושת שליחות אנו רואים כערך עליון לפתח פרויקטים המועילים לזקוקים לשירותי מצבות מכל הסוגים. אחד מהפרויקטים הוא "קטלוג מצבות הישראלי". פרויקט זה מאגד את טובי בוני מצבות הקבורה מכל הארץ המציגים באתר קטלוג מצבות הישראלי תריסר קטלוגים ובהם תמונות של מצבות שאותן בנו, ומציעים את שירותיהם במחירי מצבות הטובים בארץ למצבות חדשות ולשירותי מצבה הנוספים כמו שיפוץ וחידוש מצבות, חידוש כיתוב על גבי מצבות, אספקת בתי נר למצבות, וכדים ואביזרים נוספים למצבות ושירותי ניקיון ותחזוקת מצבות. כל בוני מצבות המציגים בקטלוגים ומשתתפים בפרויקט מחויבים לשירות אדיב ומתחשב, מחירים הוגנים, תנאי תשלום נוחים ואחריות ארוכת שנים.

הקטלוגים באתר קטלוג מצבות הישראלי

קטלוג מצבות כללי
קטלוג מצבות סלעים
קטלוג מצבות זכוכית, אבני זכוכית ומשולבות זכוכית
קטלוג המצבות המיוחדות
קטלוג מצבות גרניט שחור
קטלוג מצבות גרניט אדום
קטלוג מצבות משיש וגרניט אפור
קטלוג מצבות משולבות חומרים לחסכון בעלויות
קטלוג מצבות כפולות
קטלוג מצבות מכפלה (משפחתיות/אחד מעל השני)
קטלוג מצבות קיר
קטלוג מצבות בתקציב נמוך באתר


מצבות, מצבה


המידע החשוב מצבות

תמונות של מצבות | מחירי מצבות | סוגי מצבות | חומרים למצבות | עיצובים של מצבות | שאלות הנפוצות על מצבות | מצבות - מדריךמצבות כפולות | מצבות מכפלה | מצבות קיר | מצבות לקבורה אזרחית | כיתוב על מצבותציורים ותמונות על מצבות | מצבות אונלייןעל קבלני מצבות | קבלני מצבות מומלצים | טלפונים של בוני המצבות

עצבו את המצבה המושלמת עבור יקירכם עם בוני מצבות המומלצים בישראל