מצבות מיוחדות

מצבות קבורה מיוחדות הן יצירות אמנותיות שמונחות על קברים ומציינות את מקום המנוחה של המתים. הן מהוות חלק מערך הקבורה והסמלים המסורתיים בקהילה ונועדו להזכיר את המת ולהעניק כבוד לקבורה.

מצבות מיוחדות עשויות ממגוון חומרים המשמשים לבניית מצבות, כולל אבן, שיש, גרניט, סלעים, זכוכית, מתכות, עץ וחומרים עמידים נוספים המשמשים לבניית מצבות קבורה. מצבות מיוחדות מעצבות בצורה אישית וייחודית לכל מנוח/ה. ישנן מצבות מיוחדות שמתארות את המקצוע או התחביב של המת, כמו מנהיגים, אנשי רוח, מוזיקאים, חקלאים, אמנים או ספורטאים. ישנן גם מצבות שמתארות את האישיות והחיים של המת, כמו דוגמאות של אוהבי הטבע, חיות המחמד שלהם או תמונות מהחיים היומיומיים שלהם. מצבות מיוחדות בונים לכל סוגי מצבות הקבורה: מצבות למנוח יחיד/ה, מצבות כפולות, מצבות משפחתיות, מצבות קיר.

מחירן של מצבות קבורה מיוחדות יכול משתנה בהתאם לחומרים, לגודל ולעיצוב שלהן. ישנן מצבות פשוטות שעלולות לעלות 3.000 ש"ח, וגם מצבות מורכבות ומפוארות שעלולות לעלות רבבות ש"ח הכל בהתאם לחומרים מהן מצבות קבורה המיוחדות בנויות ולמורכבות העיצוב, על כיצד מתמחרים עלות של מצבה לחצו כאן.

לסיכום, מצבות קבורה מיוחדות הן דרך מרגשת וייחודית לזכור ולכבד את המתים. הן מעניקות יכולת למשפחה להביע אהבה, הערכה וכבוד בצורה אישית ואמנותית.


דוגמאות למצבות קבורה מיוחדות:מצבות מיוחדות


מצבות מיוחדותזקוקים למצבה?

פתחו מכרז במצבות מכרזים וקבלו הצעות ממחיר ממספר בוני מצבות


דף הבית