קישורים חשובים

בטרם נעבור לקישורים חשובים לכל זקוק/ה למצבה ו/או שירות מצבות אחרים אנו מוצאים לנכון לפתוח בשלא תדעו עוד צער. זהו רגע לא קל בעבורכם ולכן מומלץ בטרם קבלת החלטה הנוגעת למצבה אותה תזמינו מאחד מקבלני המצבה באינדקס לקרוא מעט וללמוד על סוגי המצבה וסוגי חומרים מומלצים מהם נבנית המצבה, על מחירים המומלצים של המצבות, על תקנות בתי העלמין בנוגע למצבות המותקנות בהם, על קבלן מצבות ותפקידו ומה פרמטרים החשובים בבחירתו להיות זה שיקים את המצבה, ומידע חשוב נוסף כמו זכויותיכם הנוגעות למצבות, על חוקים ותקנות המחייבים את בתי העלמין בישראל ועוד ועוד.


זקוקים למצבה?

פתחו מכרז במצבות מכרזים וקבלו הצעות ממחיר ממספר בוני מצבות

תוכן מומלץ עבורכם

בוני מצבות מומלצים בכל הארץ

גלריה

מידע שימושי

מדריך מחירי מצבות בישראל

מצבה טיפים, טיפים של זהב על מצבות

מאמרים על מצבות

שלא תדעו עוד צער

חידוש כיתובים למצבה חינם


אינדקס מצבות המקום בו תמצאו בונה מצבות מקצועי, איכותי, אמין והוגן | הרשומים באינדקס אינם משלמים מאום בעבור הופעתם בו ובחירתם הינה אובייקטיבית ונועדה לאפשר לכם גולשים הזקוקים לשירותי מצבות קשר עם בוני מצבות בראש שקט | טלפון האינדקס 053-3936390 | מייל info@index-matsevot.co.il |


הודעה לגולשים: לקוחות של בוני מצבות המופיעים באינדקס מוזמנים לעדכן אותנו בשירות שקיבלו מבונה המצבות. משוב זה יסייע לנו להיות אינדקס/מאגר קבלני מצבות האיכותיים בישראל.


שירות אינדקס מצבות הישראלי משתתפים בצערכם וכאן 24/7 לספק מענה מידי לכל שאלה ולהיוועצות עמנו שתוביל ב"ה לבחירת מצבה ראויה ליקירכם המנוח/ה ופתרונות בנושאים עמם הנכם מתמודדים כרגע באבלכם. 

למידע נוסף מלאו טופס ו/או התקשרו אלינו 053-3936-390 ו/או ב - Watsapp


הודעות חשובות

עדכונים חשובים בזכויות משפחת הנפטר לשנת 2023

על פי דין (חוק הגנת הצרכן) אסור לבוני מצבות (קבלני מצבות, חברות מצבות, יצרני מצבות) לפנות למשפחה אבלה ולהציע מצבה במהלך ימי השבעה (באסלם 3 ימים), והעובר על תקנה זו עובר עבירה פלילית.לדף הבית