על מצבות ילדים

אושר פנימי, בטחון וחיים נוחים לילדים שלנו הם ערכים עליונים בחיינו, ולכן, כאשר מתרחש אובדן ילד יקר, התהליך של בחירת מצבה קבורה מסתמך על רגשות עמוקים של כאב וצער. מצבות קבורה לילדים הן דרך מרגשת לזכור את הילדים הנפטרים, ולהבטיח שיש להם מקום קבורה יפה ומכובד.

מצבות קבורה לילדים מגוונות מאוד ומשתנות בהתאם לצרכי המשפחה ולהעדפותיהם האישיות. ישנן מצבות פשוטות וצנועות שמתמקדות בשמו של הילד, תאריכי הלידה והפטירה, ואולי ציור או סמל מיוחד שמייצג את הילד. מצבות אלה נועדו להיות פשוטות ונקיות, ולתת מראה יפה ומסודר למקום הקבורה.

וישנן מצבות קבורה לילדים שעוסקות בתקופה הקצרה של חייהם ומבטאות את תחושת האובדן העמוקה של המשפחה. 

מצבות אלה עשויות להכיל תמונות של הילד, ציורים של אובייקטים אהובים עליו ו/או דמויות מסיפורים שהוא אהב. המצבות יכולות גם לכלול מילים ומשפטים מיוחדים שמבטאים את האהבה והזכרון לילד.

בנוסף למצבות הקבורה המסורתיות, קיימות גם אפשרויות ייחודיות ומודרניות יותר ליצירת מצבות קבורה לילדים. לדוגמה, ישנן מצבות שמשתמשות בטכנולוגיה QR למצבות המאפשרת לסרוק הברקוד על המצבה ולהגיע לאתר המציג תמונות ו/או סרטונים של הילד הנפטר. ישנן גם אפשרויות ליצירת מצבות קבורה אינטראקטיביות שמאפשרות למבקרים לשלוח הודעות או להשאיר זכרונות במקום הקבורה.

בחירת מצבה קבורה לילד היא החלטה אישית ומרגשת של המשפחה. היא משקפת את האהבה והזיכרון שלהם לילד, ומאפשרת להם להתמודד עם האובדן בדרך שמתאימה להם. מצבות קבורה לילדים הן דרך יפה ומרגשת לכבד ולשמור על הזכר של הילדים היקרים שלנו.

סוגי החומרים למצבות קבורה לילדים:

מצבות קבורה לילדים בונים מכל סוגי האבנים, שיש, גרניט, סלעים, זכוכית, אבני זכוכית ועוד חומרים עמידים לבניית מצבות קבורה לילדים ומצבות קבורה בכלל.

מחירי מצבות לילדים דומים למחירי מצבות למבוגרים אם כי יש לקחת בחשבון שבמצבות מיוחדות לילדים מוספים אלמנטים שונים שמרמזים על גילו הצעיר של הנפטר ואז למחיר הסטנדרטי מוסיפים עוד קצת לאלמנטים הנוספים.

דוגמאות של מצבות לילדים:


בוני מצבות מומלצים לבניית מצבות לילדים הם:

מדיום גלאס

מצבות מצדה

מצבות ברקת

מצבות קיר

מצבות רעננה

מצבות באר שבע והדרום

זקוקים למצבה לילד/ה?

פתחו מכרז במצבות מכרזים וקבלו הצעות מחיר ממספר בוני מצבות


אולי יעניינו אתכם גם:

מחירון מצבות מומלץ

כיצד מתמחרים מצבה המדריך

מחירי שיפוץ מצבות

מחירי חידוש כיתוב מצבה

מחירי ניקוי מצבה

כיצד מזמינים מצבה אונליין בקלות

קטלוג מצבות קבורה

קטלוג מצבות קיר

בוני מצבות מומלצים בכל הארץדף הבית